Kontakt

Tropheus Robert Mierzeński
ul. Szkolna 11, 30-648 Kraków
biurokrakow@tropheus.com.pl
607 607 771 oraz 607 607 772

Bezpośredni importer profesjonalnych pokarmów dla ryb: słodkowodnych, morskich, krabów i krewetek firmy Naturefood.

 

Szanowni Państwo,

Po zapoznaniu się z poniższą informacją prosimy o przesłanie jednorazowej odpowiedzi zwrotnej: „wyrażam zgodę” lub „nie wyrażam zgody”.

Od dnia 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO. W związku z tym, chcemy poinformować o zasadach przetwarzania przez Waszych danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach. Chcemy zarazem zaznaczyć, że należycie staramy się dbać o Waszą prywatność. Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne, a zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie możecie wycofać w każdej chwili, zgodnie z poniższą  ”Informacją o ochronie danych osobowych”.

Informacje o ochronie danych osobowych: „Tropheus” Robert Mierzeński,  mieszcząca się w Krakowie przy ul. Szkolnej 11, gromadzi Państwa dane osobowe uzyskane podczas zawierania umów oraz transakcji, a zwłaszcza:

  1. imię i nazwisko, adres e-mail, adres do kontaktu, numer telefonu,
  2. w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego.

Mają Państwo prawo do:

  1. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  2. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.
  3. przenoszenia danych.
  4. wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub organu będącego jego następcą).

„Tropheus” Robert Mierzeński  zobowiązuje się chronić Państwa dane osobowe. Będą one przechowywane przez „Tropheus” Robert Mierzeński, wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, maksymalnie przez okres zabezpieczenia materiałów niezbędnych dla postępowań prawnych (w tym podatkowych) oraz do czasu ewentualnego przedawnienia roszczeń Państwa i Zgoda na zbieranie danych:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności firmy Tropheus, w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych przez firmę Tropheus Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można ją dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Przy okazji chcemy Cię uprzejmie poinformować, że Administratorem Twoich danych osobowych jest firma „Tropheus” Robert Mierzeński. z siedzibą w Krakowie (30-648) przy ul. Szkolnej 11 (dalej: „Administrator”). Twoje dane są przetwarzane w celu realizacji działań firmowych Administratora w ramach prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Twoje dane będą są przetwarzane w systemach informatycznych, chronionych z należytą starannością.

Masz prawo: do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, wniesienia w stosownych przypadkach umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację.

Odwołanie zgody na przetwarzanie powyższych danych osobowych w celach związanych z działalnością firmy „Tropheus” Robert Mierzeński, należy zgłosić drogą elektroniczną na adres e-mail: biurokrakow@tropheus.com.pl.